Firma nasza zajmuje się: Projektowaniem, dostawą i realizacją układów automatyki przemysłowej oraz elektryki do 1kV. Ponadto zajmujemy się również układami detekcji gazu i systemami alarmowymi.

Zadania nasze realizujemy kompleksowo „pod klucz” . Opracowujemy koncepcje, wykonujemy projekty wykonawcze i powykonawcze oraz niezbędne pomiary elektryczne i eksploatacyjne. Nasze doświadczenie z zakresu automatyki sięga już ponad dziesięć lat i pozwala podejmować się wielu trudnych zadań.

Realizujemy układy pod konkretne wymagania inwestora, każdy układ analizujemy i dobieramy indywidualnie. Opieramy się na sterownikach swobodnie-programowalnych renomowanych firm. Mamy też duże doświadczenie w dziedzinie opracowywania i realizacji systemów BMS oraz wizualizacji pracy urządzeń. Dotyczy to pracy kilku central wentylacyjnych jak też kompleksowo wielu urządzeń stanowiących o charakterze zakładu.

Mamy na swoim koncie kompleksowe zarządzanie hotelami i pasażami handlowymi, które serwisujemy za pomocą internetu. Mamy też duże doświadczenie w opracowaniach sterowań i regulacji wymiennikowni i węzłów cieplnych; Posiadamy niezbędne uprawnienia i doświadczenie pozwalające nam opracowywać projekty wykonawcze instalacji elektrycznych w pełnym zakresie do 1kV .

Posiadamy niezbędne uprawnienia i doświadczenie w wykonawstwie instalacji elektrycznych i sterowań oraz regulacji w pełnym zakresie do 1kV.

Masz problem w opracowaniu sterowania i regulacji w układach wentylacyjnych czy produkcyjnych ? Przejrzyj naszą stronę i skontaktuj się z nami.

Fachowa kadra, lata praktyki i wiele zrealizowanych obiektów daje gwarancję dobrze zrealizowanych zadań.